Română
Sector de activitate

Şofer

Mediu

Opis stanowiska

Farm Trans cunoaște cel mai bine vulnerabilitatea transportului de alimente proaspete și congelate. Prin urmare, monitorizăm transportul de marfă pentru clienții noștri de la început până la sfârșit, furnizând servicii complete; de la transport la distribuție și de la expediere la depozitare.

Suntem o organizație transparentă și considerăm că feedbackul oferit de colegii noștri este foarte important. De aceea, organizăm o ședință lunară a șoferilor, unde se întrunește o echipă delegată și face schimb de informații.

Colegii descriu Farm Trans ca pe o organizație cu o atmosferă de lucru neformală, în care comunicarea este prioritatea noastră numărul 1. De exemplu, am implementat o aplicație mobilă internă și un portal pentru angajați, pentru a vă ține pe dumneavoastră, în calitate de șofer, la curent cu ceea ce se întâmplă la Farm Trans.

Ce așteptăm de la tine?

  • Dețineți un permis de conducere EC, cod 95 și un permis de conducere digital
  • Aveți experiență în ceea ce privește combinațiile de tip tractor/remorcă
  • Experiența în transportul de mărfuri libere sau transportul condiționat reprezintă un avantaj
  • Sunteți flexibil și aveți o atitudine orientată pe servicii, fiind disponibil inclusiv în weekenduri
  • Știți cum să comunicați cu clienții și colegii într-o manieră profesională
  • Puteți citi și scrie în limba engleză și/sau în limba germană
  • Sunteți dispus să lucrați cel puțin 4 săptămâni înainte de a reveni acasă

Ce îți putem oferi?

  • Contract de angajare în Germania

  • Un salariu excelent, plătit la date prestabilite
  • Conducerea unui camion dintr-o flotă modernă, complet dotat cu cele mai noi și cele mai sigure tehnologii
  • Lucrul într-un mediu de lucru sigur, igienic și curat
  • Pachet complet de echipament de lucru și cazare optimă pentru șoferi
  • Zile de concediu
  • Plan avantajos de pensii
  • Indemnizație de deplasare pentru a reveni acasă, acordată de maxim 6 ori pe an
  • Formare internă prin intermediul Academiei Farm Trans

Șofer de camion internațional Germania

Şofer

Mediu

Suntem în căutare de șoferi pasionați care doresc să lucreze în industria alimentară! Doriți să lucrați într-o companie în creștere, stabilă și socială, unde puteți obține imediat un contract de muncă pe perioadă nedeterminată? În cazul acesta, am dori să vă invităm la o ședință introductivă!

Ce avantaje ai dacă îți depui candidatura la Farm Trans

Un salariu atractiv, pe măsura experienței și formărilor tale profesionale
Perspective de viitor și beneficii suplimentare excelente
Posibilități specifice de formare profesională și personală

Persoană de contact pentru acest loc de muncă

cheranievrijstaand

Chèranie Joosten

HR Business Partner

Te interesează? Chèranie te ajută cu drag mai departe!

Ai o întrebare legată de un loc de muncă disponibil sau vrei să vii să lucrezi la Farm Trans? Te ajut cu drag mai departe!