Română
Sector de activitate

Şofer

Mediu

Descrierea postului

Suntem în căutarea unui șofer flexibil, pasionat de sectorul agricol, de transportul rutier și care gândește dincolo de șoselele din Olanda. Îți place să conduci într-un mediu internațional și nu te deranjează să fii departe de casă toată săptămâna?

Opis stanowiska

Farm Trans a început să facă transporturi în vrac încă din anul 1987. A început la acea vreme cu transportul cartofilor, azi deja transportă o gamă mult mai extinsă de mărfuri în vrac precum ceapă, conserve și furaje, în întreaga Europă.

Suntem o organizație transparentă și considerăm că contribuția colegilor noștri este foarte importantă. De aceea, organizăm o ședință a șoferilor în cadrul căreia o echipă delegată se întrunește lunar și face schimb de informații.

Colegii descriu Farm Trans ca fiind o organizație cu o atmosferă de lucru informală, în care comunicarea este pe primul loc. Aici creștem în fiecare zi. Am creat, de exemplu, o aplicație mobilă internă și un portal pentru angajați pentru a vă ține la curent cu ceea ce se întâmplă la Farm Trans.

Ce așteptăm de la tine?

  • Deții un permis de conducere categoria CE, cod 95 și cartelă digitală a conducătorului auto.
  • Ai experiență cu ansambluri tractor/semiremorcă?
  • Experiența cu transporturile în vrac și/sau afinitatea pentru sectorul sunt un plus
  • Ai o atitudine flexibilă, orientată spre servicii
  • Ești comunicativ și prietenos cu clienții

Ce îți putem oferi?

  • Vei conduce un autotractor dintr-o flotă modernă, complet echipat cu cele mai noi și mai sigure tehnologii
  • Vei munci într-un mediu de lucru sigur, igienic și curat
  • Vei primi un pachet complet de haine de lucru și cazări pentru șoferi curate
  • Îți vom oferi un salariu atractiv, conform contractului colectiv de muncă în sectorul transportului de mărfuri, treapta D, la date fixe stabilite în prealabil
  • 24 de zile de concediu plus 3,5 zile libere compensatorii
  • Posibilitatea unui program flexibil de lucru
  • Posibilitatea unei reduceri de grup la un asigurător de sănătate important
  • Un plan de pensii atractiv
  • Cursuri interne prin intermediul Farm Trans Academy.

Șofer semiremorcă cu bandă, regiunea Moerdijk/Rotterdam

Şofer

Mediu

Cu ajutorul expertizei tale, produsele noastre agricole în vrac sunt transportate și descărcate în siguranță cu o semiremorcă cu bandă, în cadrul unui transport internațional.

Ce avantaje ai dacă îți depui candidatura la Farm Trans

Un salariu atractiv, pe măsura experienței și formărilor tale profesionale
Perspective de viitor și beneficii suplimentare excelente
Posibilități specifice de formare profesională și personală

Persoană de contact pentru acest loc de muncă

jean

Jean Gruithuijzen

HR Teamlead Operations

Te interesează? Chèranie te ajută cu drag mai departe!

Ai o întrebare legată de un loc de muncă disponibil sau vrei să vii să lucrezi la Farm Trans? Te ajut cu drag mai departe!

cheranievrijstaand