Polski
Dziedzina

Kierowca

Okolice

Opis stanowiska

Szukasz pracy jako kierowca, w której co wieczór jesteś w domu i nadal masz możliwości pracy za granicą? Mieszkasz w okolicach Moerdijk/Rotterdamu i chcesz pracować w weekendy? Zapraszamy Cię na wstępną rozmowę kwalifikacyjną!

Farm Trans poszukuje kierowców do działu transportu do Wielkiej Brytanii, którzy zajmą się załadunkiem i rozładunkiem towarów przewożonych z i do Anglii. Każdego dnia przybywasz do portu w Rotterdamie, gdzie odbierasz naczepy i rozładowujesz je u klientów. Następnie przyjeżdżasz do różnych innych klientów, aby załadować naczepy i dostarczyć je do portu. Twój obszar pracy obejmuje Holandię i Belgię.

Informacje o firmie

Farm Trans jak nikt inny wie, jak wrażliwą kwestią jest transport produktów chłodzonych i mrożonych. Monitorujemy ładunki naszych klientów od początku do końca za pomocą naszej kompletnej obsługi; od transportu po dystrybucję i od wysyłki po magazynowanie.

Jesteśmy transparentną firmą i uważamy, że opinie naszych kolegów są bardzo ważne. W związku z tym organizujemy konsultacje z kierowcami, podczas których zespół przedstawicieli spotyka się co miesiąc i wymienia informacje.

Współpracownicy opisują Farm Trans jako firmę o nieformalnej atmosferze pracy, w której komunikacja jest najważniejsza. Stale rozwijamy się w tej dziedzinie. Stworzyliśmy na przykład wewnętrzną aplikację mobilną i portal dla pracowników, aby kierowcy wiedzieli, co dzieje się w Farm Trans.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii C + E, kod 95 oraz cyfrową kartę kierowcy
  • Masz doświadczenie w zakresie dokumentów transportowych i celnych
  • Jesteś graczem zespołowym i podchodzisz krytycznie do kwestii jakości;
  • Wiesz, jak profesjonalnie porozumiewać się z klientami i współpracownikami
  • Masz elastyczne i zorientowane na usługi podejście

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego należącego do nowoczesnej floty, w pełni wyposażonego w najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa
  • Praca w bezpiecznym, higienicznym i czystym otoczeniu
  • Kompletny pakiet odzieży roboczej i schludne zakwaterowanie dla kierowców
  • Dobre wynagrodzenie zgodne z Układem zbiorowym pracy dla zawodowego transportu drogowego towarów, skala płac D, wypłacane w ustalonych terminach
  • 24 dni urlopu plus 3,5 dnia wynikającego ze skrócenia wymiaru czasu pracy (ATV)
  • Możliwość elastycznych godzin pracy
  • Możliwość zniżki grupowej u dużego ubezpieczyciela oferującego ubezpieczenia zdrowotne
  • Dobre zabezpieczenie emerytalne
  • Szkolenia wewnętrzne za pośrednictwem Akademii Farm Trans

Kierowca zajmujący się dystrybucją – transport kondycjonowany – region Moerdijk/Rotterdam

Dziedzina

Kierowca

Okolice

Dzięki Twojej wiedzy specjalistycznej łatwo ulegająca zepsuciu żywność i inne produkty będą transportowane w idealnych warunkach.

Zalety pracy w Farm Trans

Odpowiednie wynagrodzenie w oparciu o Twoje doświadczenie i wykształcenie
Perspektywy na przyszłość i znakomite dodatki do pensji
Możliwości różnych szkoleń umiejętności zawodowych i osobistych

Twoja osoba do kontaktu w sprawie tej oferty pracy

jean

Jean Gruithuijzen

HR Teamlead Operations

Chcesz do nas dołączyć? Jean chętnie Ci pomoże!

Masz pytanie dotyczące oferty pracy albo chcesz pracować w Farm Trans? Chętnie Ci pomogę!

jean